Pedrollo TOP MULTI-TECH, 2 AUTOMAT

Čerpadlo ovládané zabudovanou elektronikou.

340,90 €
S DPH
Množstvo

Popis

TOP MULTI-TECH je ponorné viacstupňové elektrické čerpadlo s automatickou prevádzkou, vhodné pre použitie v čistej vode bez akýchkoľvek pevných častíc a pri maximálnej teplote kvapaliny 40 ° C.
Čerpadlo pracuje (stop / štart) automaticky na vyžiadanie, kontrolované vnútorným elektronickým obvodom a ventilom na výtlaku.
Elektronický systém chráni čerpadlo pred nadmerne častým spúštaním, behom na sucho a zablokovaniu kvôli dlhému obdobiu nečinnosti.

Prevádzka:
Pri prvom pripojení, sa čerpadlo spustí automaticky po dobu asi 10 sekúnd, aby vyhodnotilo systém (dokonca aj keď sú zatvorené výstupné kohútiky) a bude pokračovať v chode, ak sú otvorené kohútiky. Keď sú kohútiky uzavreté alebo požiadavka na vodu je menšia ako 3 l / min, čerpadlo sa zastaví s oneskorením približne 10 sekúnd.
Po počiatočnom pripojeni sa čerpadlo spustí kedykoľvek po otvorení kohútika ak systémový tlak klesne pod 1,5 baru.
Upozorňujeme, že zapínací a vypínací tlak nie je nastaviteľný.
Maximálna vertikálna vzdialenosť medzi čerpadlom a najvyšší výstupným bodom (kohút) je 10 m.
Prekročenie tohto limitu môže zabrániť systému pracovať správne.
Vstavaný ventil v čerpadla je možné ľahko vybrať pre údržbu odskrutkovaním spojky z výtlačného kanála.
Pritom je treba dbať, aby ste nestratili vratnú pružinu alebo tesniaci krúžok zo spojky.
Ochranné funkcie
Vždy, keď je čerpadlo v chode bude kontrolovať aj prítomnosť vody. V prípade chodu nasucho spraví 3 ON / OFF testy ako potvrdenie pred zastavením, aby nedošlo k poškodeniu.
Čerpadlo sa reštartuje znovu po 15 minútach, a ak tam nie je stále žiadna voda, vykonava ďalšie pokusy v zdvojnásobenom časovom intervale až do 32 hodín; Potom sa toto čerpadlo úplne zastaví a musí byť ručne resetované odpojením a znova pripojením napájania.
V prípade, že čerpadlo sa štartuje viac ako 30-krát bez prestávky po dobu viac ako 30 sekúnd alebo viac ako 180x po dobu menej ako 2 minút bez zastavenia, je tu nebezpečenstvo prehriatia a čerpadlo sa zastaví na dobu 30 minút pred reštartovaním. Ak k tomu dôjde bez zjavnej príčiny odporúčame skontrolovať tesnosť systému.
Aby sa zabránilo zadretiu čerpadla počas dlhých období nečinnosti, bude sa čerpadlo spúšťat a na približne 10 sekúnd každých 48 hodín.

Hmax - 42m
Qmax 80l/min
230V
550WNajmodernejšia konštrukcia automatickej vodárne s ponorným čerpadlom bez nádrže. Vhodné pre zavlažovanie, zásobovanie vodou pre chaty, dvory, menšie domy. Zdroj vody: kopané studne, potoky, nádrže. Špičková konštrukcia utesnenia hydrauliky: dve upchávky v olejovej komore, rozoberateľný filter na čistenie vnútra čerpadla. 10m prívodný kábel.

Detail produktu
1 ks
8 ďalšie výrobky v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku